Listă date de naștere beneficiari DGASPC luna Martie.

Un cadou simbolic, un tort, baloane colorate, zâmbete și îmbrățișări. Sunt, pentru majoritatea dintre noi, lucruri simple, lucruri firești și ajungem, deseori, să nu le mai dăm importanța cuvenită. Însă pentru copiii și adulții instituționalizați, aceste lucruri înseamnă enorm ! Am lansat deja, la începutul anului, o campanie prin care ne propunem să sărbatorim fiecare zi de naștere a beneficiarilor din centrele DGASPC. Ai și tu șansa să faci fericit un copil sau o persoană adultă cu care soarta nu a fost atât de prietenoasă! Consiliul Județean îți pune la dispoziție lista cu sărbătoriții lunii martie. Astfel, dacă ești interesat să contribui pentru a face ca ziua de naștere să fie una de neuitat, contactează-ne!

Liste date de nastere martie
Ultima actualizare vineri, februarie 25, 2022

Contact rapid

Contact CJ Giurgiu